Wybierając telefon komórkowy, stawia się przede wszystkim na jego funkcje i możliwości, ale także na cenę samego urządzenia. Wybierając pomiędzy telefonami wyposażonymi w system android, nie można przejść jednak obojętnie obok telefonów apple, które kuszą swoimi niebanalnymi kształtami. Czy jednak estetyka to wszystko, co odróżnia od siebie te dwa produkty?

Różnicę pomiędzy telefonami

Największe różnicę, które zauważy każdy, kto dostanie w jedną ręką telefon apple z At-Outlet, a w drugą telefon z androidem, to zupełnie inne systemy operacyjne. Na telefonie apple jest on znacznie prostszy i bardziej intuicyjny, co przekłada się na wygodniejsze i pewniejsze jego użytkowanie.

Estetyka to jednak nie wszystko, ponieważ system na apple charakteryzuje się również ogromną stabilnością pracy, ale też szybkością działania całego telefonu, ponieważ system ten jest lepiej zoptymalizowany, gdyż korzystają z niego tylko telefony tej marki.

Do minusów na pewno zaliczyć trzeba cenę urządzenia oraz jego dość dużą hermetyczność. Objawia się to tym, że do chociażby zwykłej transmisji plików muzycznych z komputera na telefon, koniecznie wykorzystywać trzeba oprogramowanie apple.

Są to jednak detale, które znikają przy ogromie zalet korzystania z takiego telefonu.